4Y-Dme
Site haritası |
ANA SAYFA       KURUMSAL       ÜRÜNLER       KALİTE       BİLİMSEL       HABERLER       İLETİŞİM
4ydme
Haberler 4Y-Dme'den Haberler...
Güncel Haberler
Arşiv

YENİ NESİL HIZLI HİJYENİK EL KURUTMA MAKİNESİ Midry Bonus Karta 9 taksit imkanı

Hızlı Hijyenik El Kurutma Makinesi

4y-dme

MiDRY

Hızlı , çevreci , hijyenik ve ekonomik el kurutma makinesi

Üzerindeki antibakteriyel kaplama ve 2 kademe filtre sistemi (Aktif Karbon ve patentli Enzim Hepa 13 filtre) sayesinde üflediği havayı  bakterilerden arındırarak hijyenik bir hava ile ellerinizi kurutmanızı sağlar. Ayrıca filtre haznesinde bulunan özel aroma sayesinde bulunduğu ortama ferahlatıcı ve çok hoş bir koku verir. Kâğıt havlu giderleriyle kıyaslanamayacak kadar düşük enerji tüketimiyle işletmenizin tasarruf etmesini sağlar (100 kullanıcının 10 saniye süreyle kullanımında yaklaşık olarak 10 Kuruşluk elektrik masrafı olur)

MiDRY, El kurutma sırasında atılan suyun, cihaz altında bulunan su haznesinde toplanmasını sağlayarak yerlerin ıslanmasını önler. Su haznesi, gün sonunda boşaltılarak kolayca temizlenebilir. Su haznesinin dolması halinde ise içinde bulunan sensör sayesinde uyarı verir.

MiDRY klasik el kurutma makinelerinden çok daha az enerji harcayarak , çok daha hızlı ve gerçek bir el kurutma sağlar,.

HAVA PERDESİ TEKNOLOJİSİ ile çalışan MiDRY , sıcak hava üfleyen sistemlerin aksine kullanıcının güvenini kazanır ve kağıt havlu kullanımının , dolayısı ile hem ÇEVRE hem de İŞLETME MALİYETLERİ açısından olumsuzlukların önüne geçmenizde sizlere yardımcı olur.

İŞLETME MALİYETLERİ AÇISINDAN  :

HASTANELER ,ALIŞ VERİŞ MERKEZLERİ , RESTORAN ve LOKANTALAR , BENZİN İSTASYONLARI , GIDA ÜRETİM ALANLARI , UMUMİ KULLANILAN BÜTÜN LAVABOLAR , KISACA  KAĞIT HAVLUNUN YÜKSEK MALİYET GETİRDİĞİ BÜTÜN ALANLAR ...

MİKROBİYOLOJİK YÖNDEN  (mikroorganizma kontaminasyonu);

HASTANELER , LABORATUVARLAR , GIDA ÜRETİM ALANLARI , MUAYENEHANELER , ÖZELLİKLE DIŞARIDAN MALZEME GİRİŞİNİN YÜKSEK RİSK TEŞKİL ETTİĞİ ALANLAR... ( kağıt havlular çoğu zaman mikrobiyolojik yönden incelemeye tabi tutulmadan kullanılan malzemelerdir ve  özellikle küf gibi mikroorganizmalar açısından risk teşkil edebilmektedir)

MİDRY DA KULLANILAN H13 ENZİM HEPA FİLTRE , ORTAMA TEKRAR BAKTERİ BULAŞTIRMAZ ve BU ALANDA EN GÜVENİLİR FİLTRE YAPISINA SAHİPTİR.

Ayrıca ; kağıt havluların depolama alanlarında çıkabilecek bir yangın kolayca yayılabilmekte ve ciddi risk teşkil etmektedir.

 

4Y-Dme Dental Medikal Endüstriyel Ürünler © Copyright 2012 - Her hakkı saklıdır. Gizlilik Design by Mimsis

4Y-DME ÜRN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Aktarhüssam Mh. Hacı Yakup Sk. İlker İşhanı, No:32/4 Osmangazi/Bursa-Türkiye
Tel: +90 (224) 220 93 09 Faks: +90 (224) 223 87 70