4Y-Dme
Site haritası |
ANA SAYFA       KURUMSAL       ÜRÜNLER       KALİTE       BİLİMSEL       HABERLER       İLETİŞİM
4ydme
Haberler 4Y-Dme'den Haberler...
Güncel Haberler
Arşiv

Kışa Girerken Actolind ..... !

 

Kış ayları insanların toplu halde daha fazla bulunduğu ve birçok enfeksiyonun artış gösterdiği aylardır , çünkü toplu halde yaşanan kapalı alanlardaki yoğunluk artışı bakteriyel ve viral enfeksiyonların daha kolay yayılması anlamına gelir .

Actolind bir yara bakım ürünüdür , kış aylarındaki enfeksiyon artışı ile Actolind kullanımının nasıl bir ilişkisi olabilir?

Actolind teknik olarak bir yara bakım ürünü olmakla birlikte yara ve mukoza antiseptiği dir , birçok enfeksiyon etkeni mukozalarımızda üremeye başlar ve daha sonra inkübasyonunu tamamlar , hasta oluruz....

Actolind ağız mukozası ve burun mukozası ile uyumlu bir üründür hatta uyumlu yegane üründür diyebiliriz , bu nedenle bizler Actolind W Solüsyonun preventive ( koruyucu ) yani kullanımdan sonra devam eden etkinliğini hastalıklardan korunmada kullanmanızı öneriyoruz.  Yarı yarıya sulandırılmış olarak ağız temizliğinde kullanacağız Actolind solüsyonu sizi enfeksiyon etkenlerinden korumakla kalmaz , mukozanızı nemlendirerek hastalıklara yatkın hale gelmesini de engeller , Actolind halen hazırda birçok Onkoloji Hastanesinde ağız bakım ürünü ve mantar vb enfeksiyonlardan korunmak ve tedavi amaçlı olarak zaten kullanımaktadır. Yeni doğan yoğun bakım üniteleri dahil olmak üzere bebeklerin ağız mukozalarında halk dilinde pamucak denilen mantar üremesinde de Actolind W Solüsyon  koruyucu / tedavi amaçlı kullanım alanı bulmaktadır. Ayrıca ağız cerrahisi ve ortodonti hastalarında da başarıyla kullanılan antiseptik etkili bir ürün olarak çok ciddi başarılara imza atmış bir etken madde kombinasyonuna sahiptir.

Daha geniş bilgi almak için bizi arayabilir (224) 220 93 09 veya  barisyilanci@4y-dme.com  adresine mail atarak sorularınızı bizlere iletebilirsiniz...

 

4Y-Dme Dental Medikal Endüstriyel Ürünler © Copyright 2012 - Her hakkı saklıdır. Gizlilik Design by Mimsis

4Y-DME ÜRN. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Aktarhüssam Mh. Hacı Yakup Sk. İlker İşhanı, No:32/4 Osmangazi/Bursa-Türkiye
Tel: +90 (224) 220 93 09 Faks: +90 (224) 223 87 70